Tenorshare Free YouTube Downloader

Ücretsiz YouTube Dosya İndirme Yöneticisi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30,5 MB
  • Sürüm 4.1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Tenorshare
Tenorshare Free YouTube Downloader uygulaması ile online oplarak Youtube gibi video sitelerinden bir kaç fare tıklaması ve kopyala yapıştırla film ve kliplerinizi dilediğiniz zaman dinleyebilmeniz için bilgisayarınıza indirebilmeniz için geliştirilen bir

 Tenorshare Free YouTube Downloader uygulaması ile online oplarak Youtube gibi video sitelerinden bir kaç fare tıklaması ve kopyala yapıştırla film ve kliplerinizi dilediğiniz zaman dinleyebilmeniz için bilgisayarınıza indirebilmeniz için geliştirilen bir yazılımdır.

Tenorshare Free YouTube Downloader yazılımın kullanımı son derece kolay web tarayıcınızdan filmin linki kopyalayıp 'Yapıştır URL' butonuna tıklamanız ile işlemleri tamamen bitirebiliyor ve videonuz internet hızınıza göre bir kaç dakikada inecek ve arşivinize ekleyebileceksiniz.

Tenorshare Free YouTube Downloader uygulaması ile WebM, MP4, FLV gibi formatlarda indirme işlemleri yapabilirsiniz. Yazılım YouTube, Vimeo, Vevo, Hulu ve diğer benzer web sitelerinden de videoları almanıza yardımcı olmaktadır.

Tenorshare Free YouTube Downloader indir